О Г Л А С за прикупљање понуда за реализацију екскурзија у школској 2013/2014. години

На основу Правилника о програму за остваривање екскурзија у првом и другом циклусу основног образовања и васпитања („Сл. Гласник РС – Просветни гласник“ бр. 7/2010)

ОШ „Соња Маринковић“ Зрењанин, Слободана Бурсаћа бр.7 расписује

О  Г  Л  А  С

за прикупљање понуда за реализацију екскурзија

у школској 2013/2014. години

I разред - IV разред: једнодневна екскурзија. Путни правци: Зрењанин- Нови Сад- Тител – Нови Сад - Зрењанин. Садржај: Дунав – учионица на води. Одлазак аутобусом из Зрењанина на новосадско пристаниште, укрцавање у „Учионицу на води“. Пловидба Дунавом низводно, искрцавање у Тителу, Тителски брег, посета етно-куће Богојевић, повратак Тисом и Дунавом до Новог Сада, повратак аутобусом до Зрењанина.

V разред  - VIII разред: једнодневна екскурзија Путни правци: Зрењанин- Београд-Костолац-Виминацијум -Зрењанин Садржај:Посета термоелектране Костолац, археолошког налазишта Виминацијум.

Време реализације: у току маја 2014. године Упутство за формирање понуда може се преузети у року од 7 дана од дана објављивања огласа у секретаријату школе, радним даном од 8,00 до 14,00 часова.  Додатне информације могу се добити на телефон: 023/530-420