Обавештење

Драги осмаци, поштовани родитељи, ученик или родитељ, односно старатељ има право на увид у тест. Увид у тест омогућава школска комисија која дежура у школи у суботу, 20.06.2015. године од 8:00 до 16:00 часова.Уколико ученик сматра да постоје грешке у бодовању његовог рада, родитељ или старатељ ученика има право да уложи приговор. Родитељ или старатељ ученика улаже приговор школској комисији након увида у тест искључиво у писаној форми на Обрасцу 11. Овај образац родитељ, односно старатељ добија у школи.

Kedves nyolcadikosok, tisztelt szülők. A diákoknak, szülőknek, illetve a gyámoknak joguk van a betekintést nyerniük a kijavított tesztekbe. Az iskolában szombaton 2015. június 6-án 08.00 és 16.00 óra között az ügyeletes iskolai bizottság teszi ezt önöknek lehetővé. Amennyiben a diák úgy ítéli meg, hogy a pontozása nem megfelelő, a szülő, illetve a gyám panaszt nyújthat be. A panaszt kizárólagosan írásban az 11 számú formanyomtatvány útján lehetséges. A formanyomtatványt az iskolában lehet igényelni.