Google clasroom

Драги ученици,

Школски психолози Илдико и Весна отворили су google clasroom Психолошки кутак. То ће бити један од начина комуникације са вама док траје учење на даљину. Ту ћете пронаћи занимљиве садржаје којима можете да испуните своје слободно време, интерактивне упитнике и материјале за радионице .
Трудићемо се да сваке недеље осмислимо неку активност која ће нас повезивати док смо удаљени.
Активност за ову недељу : Пупољак (цртеж, слика, прича и песма, по избору)
Од приспелих радова направићемо изложбу на фејсбук страници и на сајту школе „Радост пролећа“.
Радове слати на google clasroom Психолошки кутак.

Kedves tanárok, diákok és szülők!

Iskolánk pszichológusai is megnyitották a PSY-Kuckó Google Tantermüket.

Ez lesz a diákokkal való kommunikáció egyik módja a távoktatás során.

Itt mindenféle érdekes tartalmak lesznek elérhetőek mindenki részére, de kérdőíveket és különböző feladatokat is meg fogunk osztani.

Minden hétre tervezünk valamilyen tevékenységet, amely által közelebb kerülünk egymáshoz. Ezen a héten várjuk azokat a rajzokat, fényképeket, történeteket, verseket, amelyek a természet ÉBREDÉSÉT mutatják be.

A beérkezett munkákból kiállítást készítünk az iskola Facebook oldalán és a honlapon „Tavaszi örömök” cím alatt.

welcome3.gif