ВАЖНИ ТЕЛЕФОНИ - FONTOS TELEFONOK

ПРИЈАВА НАСИЉА

Обавештавамо вас да се током наставе на даљину пријава насиља врши на телефон директора - Јелена Јеноваи  060/5530420, или писменим путем на маил школе  Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.

СОС ТЕЛЕФОН МИНИСТАРСТВА ПРОСВЕТЕ
У складу са потребама новнонастале ситуације, СОС телефон за пријаву насиља у школама Министарство 23. марта 2020. год ставља у функцију пружања психосоцијалне подршке запосленима у школама, родитељима и ученицима.
Телефон ће радити сваког радног дана од 9 до 14 ч. На линијама ће бити ангажоване колеге које већ раде на СОС телефону за пријаву насиља, а по потреби прикључиваће се и други стручњаци.
СОС телефон 0800 200-201

FONTOS TELEFONOK

ERŐSZAK BEJELENTÉSE
Tájékoztatjuk, hogy erőszak gyanúja esetén, a távoktatás során, az igazgatót tudják értesíteni:
AZ OKTATÁSI MINISZTÉRIUM SOS TELEFONJA
0800200201
A rendkívüli helyzet miatt az Oktatási Minisztérium 2020. március 23-án SOS telefonvonalat indít be az iskolákban dolgozók, szülők és a diákok számára.
A pszichológiai támogatás elérhető minden nap 9–14 óráig .