Реални сусрет - Гомекс

У оквиру пројекта Професионална оријентација, ученици седмих и осмих разреда наше школе (и из Зрењанина и из одељења у Михајлову) посетили су јуче (30.04.2014.) Дистрибутивни центар Гомекс у пратњи својих наставника Јудит Миланков, Светлане Симићевић, Отилије Кадар и Јулије Венцел. Тамо су имали прилике да се упознају са различитим занимањима која су заступљена у овом великом трговинском ланцу, да обиђу и виде складиште дистрибутивног центра, финансијско одељење, одељење за маркетинг, као и да поразговарају са самим власником Гомекса, господином Гораном Ковачевићем. О овом догађају прилоге су снимили и објавили ТВ Сантос и КТВ Зрењанин.
Захваљујемо се Гомексу на сарадњи, као и ЗРЕПОК-у и госпођи Изабели Киш.