19-20.jpg4p.jpgFB cover.jpgFB_cover_suncev_kutak.jpgUntitled.jpgdeca.jpgsala.jpgst.jpgstari prozori.jpg

Iskolánk bútorokból álló ajándékot kapott

A Vajdasági Kezdeményezés elnevezésű jótékonysági szervezet a Csilla von Boeselager Alapítvánnyal karöltve és Elisabeth Fessl de Alemany asszony támogatásával, iskolánk bútorokból álló ajándékot kapott. A szállítmány ma érkezett meg iskolánkba, amely szekrényekből, székekből, asztalokból és iskolapadokból állt. A bútorok kirakodása igen jó hangulatban zajlott, mely tanárainknak, az iskola alkalmazottainak, munkatársainak és barátainak volt köszönhető. Mindenkinek köszönjük ezt a szép napot, öröm Önökkel együtt dolgozni. Köszönet a Vajdasági Kezdeményezésnek az iskolánknak nyújtott támogatásért. Eisabeth Fessl de Alemany iskolánk egykori tanulója aki a nemrég nálunk járt és visszaemlékezett az épületben töltött éveire.