Семафор

Поштовани родитељи и драги ђаци,

Како је настава на даљину потпуно ново искуство за све нас и како смо се сви у последње две недеље потрудили да буде то буде добро искуство, сада смо спремни да одемо још један корак даље.

На основу дописа Министарства просвете од 30.03.2020. и консултација са родитељима, Педагошки колегијум је донео следеће одлуке:

1. За ученике другог циклуса часови ће се одвијати према важећем распореду , али тако да ће постојати три врсте часова, који су у распоредима обележени на следећи начин:

Црвено - Термин за консултације;

Жуто - Термини када наставници задају само задатке ;

Зелено - Часови када наставници задају задатке, али је и термин за консултације.

Како ово изгледа у конкретним распоредима можете погледати за индекс 1. овде и за индекс 2. и 3. овде.

2. Активности у у чионицама и платформама за комуникацију се одвијају у време предвиђено распоредом часова првенствено, или до 17ч најкасније за преподневну смену, тј.  до 19ч најкасније у поподневној смени у Михајлову, а материјал за сутрашњи дан се поставља у току преподнева. Ова мера важи за све ученике.